Правила відгуків в Rork
Наша філософія відгуків
Rork — це платформа для вираження власних чесних думок про книги. Не бійтеся говорити те, що ви думаєте про книгу! Ми вітаємо вашу пасію, оскільки це допомагає мільйонам інших читачів на Rork дізнатися, що насправді представляє собою книга, і вирішити, чи хочуть вони її читати.

Ми вважаємо, що члени Rork повинні бачити найкращі, найбільш відповідні та примушливі відгуки (позитивні та негативні), коли вони відвідують сторінку книги. Наша мета - показувати членам ці відгуки та не показувати ті, які ми вважаємо неприйнятними або недостатньо високого рівня якості.

Однак ми цінуємо довіру членів із вашими думками і словами та серйозно ставимося до нашої відповідальності щодо збереження ваших відгуків на вашому профілі та на вашому книжковому полиці, і ніколи не видалятимемо або змінюватимемо їх - за винятком деяких крайніх ситуацій, які описані нижче. Ваші думки і ваші слова належать вам, і ми обіцяємо завжди поважати це.

Ось кілька прикладів того, що дозволяється у відгуках:

Креативність: Деякі з найкращих відгуків на Rork використовують книгу як натхнення для особистої статті або іншого твору творчості. Поки вони не порушують інші наші вказівки, такі відгуки вітаються та заохочуються!

Відгуки перед публікацією: Багато наших членів отримують передпродажні примірники книг для рецензії, будь то через розіграші на Rork або інше джерело. Ми не можемо точно знати дату доступності рецензійних копій. Таким чином, кожна книга може бути оцінена, як тільки вона з'являється на сайті.

І ось кілька речей, які можуть зменшити пріоритет вашого відгуку у нашій внутрішній системі ранжування, що може вплинути на те, чи з'явиться ваш відгук на сторінці книги:

Відгуки про автора: Згадування автора в контексті відгуку завжди припустиме, але відгуки, які в основному стосуються поведінки автора і не стосуються книги, можуть бути видалені.

Оффтопік коментарі про особисте життя автора будуть видалені. Наприклад, якщо автор вам боргує гроші, ця інформація не є відповідною для відгуку про книгу, і вона буде повністю видалена.

Ми не будемо терпіти зловживання нашою системою оцінок, таке як подвійне оцінювання того ж самого твору для намагання завищити або занизити середню оцінку книги. Подвійні оцінки, які ми визначимо як зловживання, будуть видалені.

Відгуки, які нападають на інших рецензентів, будуть видалені. Висловлення типу "Інші відгуки говорять, що ця книга жахлива, але я не згоден" є прийнятними, але якщо основна мета вашого відгуку - насмішка чи образа іншого члена Rork, ми можемо присвоїти йому низький пріоритет або видалити його повністю.

Відгуки повинні бути вашим власним оригінальним вмістом. Відгуки, які плагіатять з іншого джерела чи використовують матеріали, захищені авторським правом без дозволу, будуть видалені.

Самопродвиження відгуків буде видалено. (Наприклад, "Я - автор, який пише про Рим. Ця книга жахлива. Для справжньої історії Риму перегляньте мою нову книгу.").

Повні відгуки, які посилаються на блог, прийнятні, якщо блог не продає конкуруючу книгу і не використовує відгук для деніграції обговорюваної книги на користь своєї.
Відгуки, що містять образи або загрози, або містять ненависницьку мову чи біготство, будуть видалені негайно. Такі відгуки можуть призвести до видалення користувача з сайту.
Спамові відгуки будуть видалені негайно.

Комерційні відгуки не дозволені і будуть видалені. Якщо ви отримали безкоштовний примірник книги, ви зобов'язані вказати це у своєму відгуці.

Дисклеймери:
  1. Rork залишає за собою право видаляти відгук у будь-який час з будь-якої причини. Це наша єдина влада, і ніяк інакше, ми вирішуємо, коли відгук порушує наші вказівки.
  2. Відгуки, розміщені на Rork, є індивідуальними та суб'єктивними думками. Виражені думки належать членам Rork і не відображають думки команди Rork. Ми не підтримуємо жодних думок, висловлених рецензентами.

.