Як підтримати проєкт Rork
Привіт читачу, дякую, що використовуєте Rork, це чудово! Трохи незручно запитувати, але нам потрібна ваша допомога. На початку липня, спливають кошти 2021р. Ми не продавці. Ми читачі, обожнювачі спілкування про прочитане. Наше виживання повністю залежить від донатів, в середньому 200грн, але менше 1% читачів жертвують. Якщо ви задонатите лише 40грн, вартість філіжанки кави, Rork зможе продовжувати процвітати.
Дякую.

Але ви вільні, як погодитися, так і відмовити.

— Роман Грядунов, засновник Rork
Показати деталі
1️⃣ До лютого 2022 року, Rork був платним, на основі підписки (30гривень на місяць) і маловідомим проєктом. Після початку російсько-української війни, я ухвалив складне рішення взяти на себе 100% витрат на забезпечення проєкту: оплату серверів, функціювання сайту, оплату сховища для зображень нотаток, оплату податків, тощо. На разі проєкт фінансується з моїх власних заощаджень, витрати зростають.

2️⃣ Мої знайомі з рекламної сфери, наполягають, щоб я вбудував багато реклами в застосунок, або зробив його знову платним. Але я роблю все, щоб Rork залишився якісним безплатним продуктом, і якнайбільше українців могли ним користуватись. Однак для розвитку проєкту потрібна ваша допомога, тому зʼявилась ця сторінка.

3️⃣ Я надіслав заявки на отримання фінансування від Google Startup, та до інших програм допомоги, які підтримують стартапи, але цей процесс тернистий й тривалий.

4️⃣ Щоб зараз розвиток проєкту не зупинився, прошу задонатити, залежно від можливостей, наприклад, це може бути сума вартості філіжанки кави або чаю у кавʼярні.

5️⃣ Я буду шукати й інші шляхи монетизувати проєкт, зокрема, створення додаткових платних акаунтів для компаній, співпраця з магазинами книжок, але щоб проєкт не помер на ранній стадії вкрай необхідна ваша підтримка.

Але ви вільні, як погодитися, так і відмовити.
— Роман Грядунов, засновник Rork

Як підтримати інформаційно?
✅ Підпишіться на офіційні сторінки інстаграм @rork.ua та тікток @rork.ua
✅ Підпишіться на офіційні акаунти засновника: @makereadinggreatagain і @productivityismymiddlename
✅ Залиште відгук на сторінці застосунку App Store / Play Market.
✅ Розкажіть читаючим друзям, колегам або родичам про Rork
Як підтримати якщо ви букблогер або митець?
✅ Зробіть пост в інстаграм, покажіть календар, колекції або інші улюблені розділи Rork. Відмічайте офіційний акаунт, @rork.ua і ми вас побачимо, зробимо репост в сторіз.
✅ Зробіть пост, про те, як Rork допомагає вам вести читацький щоденник.
✅ Зробіть сторіз, розкажіть про Rork своїм підписникам
✅ Роблячи сторіз книжки, яку зараз читаєте, показуйте своїм підписникам скільки % прочитали, відмічайте @rork.ua
✅ Якщо ви любите тікток, зробіть відео, як користуватись Rork, покажіть свій скарб, книжечки, які додали в Rork.
✅ Проявіть фантазію у створенні контенту, придумайте власну ідею, як показати світу Rork. Саме такі прихильники, як ви, допомагають нам змінювати світ щодня.
Величезне, людське,
ДЯКУЮ!